My Qred

Vi har just nu problem med våra telefoner. Vänligen skicka ett mail till support@qred.se eller chatta med oss här på hemsidan. Vi beklagar detta och arbetar på en lösning.

My Qred

Just nu upplever vi tekniska problem med vårt telefonsystem, vi ber om ursäkt för besväret. Har du ett brådskande ärende vänligen maila oss på support@qred.se eller använd chatten!

My Qred

Vår tjänst kommer att vara under underhåll 15 dec mellan 05-06.30. Detta kan påverka ansökningsprocessen.

#9 Avdrag med Andrea och Christian

Vet du vad som är avdragsgill och inte? Andrea och Christian pratar avdrag för företag!

Ella Dahllöf

SEO Specialist
Qred
13/8/2020

Vad är avdragsgill, och vad är inte? Och vad innebär det att något är avdragsgillt? 🤔

I det nionde avsnittet av Qredcast pratar vi om avdrag för företagare. Dock inte i klassisk manér med tips, utan vi tar upp fall där vi testar er lyssnare om ni vet vad som är avdragsgillt eller ej. Allt från sportbilar som demobil till skönhetsoperationer för modeller. Det här får du inte missa!⭐️

📖 Tips! Läs inlägget Avdrag som du som företagare INTE vill missa.

Trevlig lyssning! 🎉

Relaterade podcasts

Footer

🇸🇪 Sverige
🇳🇱 Nederland
🇫🇮 Suomi
🇩🇰 Danmark
🇳🇴 Norge
🇧🇷 Brazil