Wat is Qeld?

Wat is Qeld?

Wat is Qeld?

Read time:
Lästid:
Read time:
Lukuaika:
Read time:
Læsetid:
Read time:
Leestijd:
Read time:
Leestijd:
3
mins
minuter
mins
minuuttia
mins
minutter
mins
minuten
mins
minuten
Wat is Qeld?

Samantha Bos

Marketing Manager
Qeld

Qeld in het kort

Qeld is de Nederlandse afdeling van Qred: dé expert in zakelijke leningen. Qred is een Zweeds bedrijf, in 2015 opgericht, met een duidelijk doel: financiering voor ondernemers eenvoudiger, sneller en flexibeler maken. Wij houden van kleine ondernemers en bieden hen de kans te groeien, investeren en hun winstpotentieel te verhogen. 

Hoe doen we dit? Door flexibele bedrijfsleningen te verstrekken die ieder moment afgelost kunnen worden. Dit betekent dat een ondernemer alleen betaalt voor de periode dat hij of zij de lening daadwerkelijk nodig heeft. Qeld biedt zakelijke leningen van €1000 tot €100.000, zonder opstartkosten of gedoe.

Hoe werkt het aanvragen van een lening bij Qeld?

Ons doel om zakelijke lenen eenvoudiger, sneller en flexibeler te maken, is de drijfveer achter onze processen. Zo kunnen ondernemers al binnen één minuut een leningaanvraag indienen via onze website. Ons team voert vervolgens de benodigde kredietcontroles uit en neemt binnen een uur contact op om de aanvraag te bespreken.

Is de kredietwaardigheid in orde? Dan ontvangt de ondernemer een gepersonaliseerde offerte die digitaal ondertekend kan worden met iDIN. Wij maken, bij digitale ondertekening, het leenbedrag diezelfde dag nog over. Snel, simpel en veilig.

Wat kost lenen via Qeld? 

Qeld heeft geen standaardtarief, maar beoordeelt iedere kredietaanvraag individueel. Dit betekent dat iedere ondernemer een gepersonaliseerd aanbod ontvangt.

Je betaalt bij Qeld een vaste maandelijkse prijs voor het gebruikmaken van de lening, plus een vast aflossingsbedrag. Zodoende weet een ondernemer precies wat hij/zij iedere maand kwijt is, zonder verborgen kosten of ingewikkelde rentetarieven.

Waarom Qeld?

Kleine ondernemers hebben veelal moeite om financiering te regelen via traditionele banken. Ze worden afgekeurd, omdat het leenbedrag te laag is of krijgen te maken met een wekenlang proces. Daarom is Qeld de slimme oplossing voor het mkb: flexibele financiering voor kleine ondernemers, binnen een dag uitbetaald.

We hebben geïnvesteerd in een modern online systeem dat volledig onafhankelijk is van dure kantoren en handmatige tussenstappen. Door gegevens uit honderden bronnen te analyseren, kunnen we een aanvraag direct beoordelen en snel schakelen. Geen ander bedrijf verleent en keert bedrijfsleningen sneller uit dan Qeld. Ons team is tevens servicegericht en maakt zakelijk lenen begrijpelijk en inzichtelijk.Related posts

No items found.

Footer

🇸🇪 Sverige
🇳🇱 Nederland
🇫🇮 Suomi
🇩🇰 Danmark
🇧🇪 België
🇧🇷 Brazil

Heading

Lästid:
This is some text inside of a div block.
minuter

Heading

This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.